Auta ze Szwajcarii
607 20 70 90
dobre@autazeszwajcarii.pl

O nas

Chcesz kupić DOBRE AUTO, a nie duży kłopot? Zostań z nami - uczciwie Ci pomożemy i doradzimy. BEZPOŚREDNI IMPORTER z CH - NIE JESTEŚMY KOMISEM!

BESPOŚREDNIO LICYTUJEMY POJAZDY ze wszystkich UBEZPIECZALNI w Szwajcarii - PRZEJDŹ DO DZIAŁU "Licytacje i Aukcje".

Nie "kupuj kota w worku". U nas możesz spokojnie dowiedzieć się wszystkiego, bez pospiechu, który najczęściej jest złym doradcą. Przy zakupie, jeśli będziesz kierował się "pierwszym wrażeniem", u nas nie okaże się, że to złudna i nieobiektywna ocena! Auta ze Szwajcarii są zdecydowanie w najlepszym stanie wizualnym i technicznym. A my je osobiście na miejscu wybieramy spośród wielu różnych ofert (dotyczy aut całych, nie tych z przetargów). Pamiętaj, że na cenę auta składa się nie tylko cena jego zakupu! Jest wiele ewentualnych, niezaplanowanych kosztów-pułapek. U nas takich "niespodzianek" unikniesz! Uczciwie, rzetelnie, konkretnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEGO BIURA, gdzie PRECYZYJNIE SPISZEMY I PRZYJMIEMY ZAMÓWIENIE NA KONKRETNY MODEL AUTA - PRZED PRZYJAZDEM PROSZĘ O UMÓWIENIE SIĘ TELEFONICZNE bądź drogą emailową:


Adres biura:
GŁÓWNA SIEDZIBA:
ul. Świderska 13
05-400 OTWOCK [20km od Centum Warszawy]
dodatkowa lokalizacja:
ul. Zamieniecka 80
04-158 WARSZAWA
w razie pytań i zamówień, kontakt: dobre@autazeszwajcarii.pl
wysyłka dokumentów, kontakt: biuro@autazeszwajcarii.pl
PL TELEFON: 607-20-70-90 Radek
Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta:)
WAŻNE - MOJA FIRMA POSIADA TYLKO TĄ DOMENĘ AUTAZESZWAJCARII.PL: licytacje i zapytania dobre@autazeszwajcarii.pl i biuro@autazeszwajcarii.pl - tylko do wysyłania dokumentów. PODANE TELEFONY oraz wskazaną wyżej SIEDZIBĘ BIURA w Polsce (Otwock i Warszawa NOWA DRUGA LOKALIZACJA!!!) i jedną w Szwajcarii - kontakt zawsze tu w Polsce 607-20-70-90

Wszelkie inne wiadomości, kontakty, osoby powołujące się na markę AUTAZESZWAJCARII.PL są podszywającymi się osobami, nielegalnie wykorzystując mój brend. Coraz wiecej pojawia się stron kopiujących cześć, bądź całość treści, czy formy mojej strony. Nazwy łudząco podobne, ale AUTAZESZWAJCARII.PL to JEDYNA nasza marka i adres email, z którego komunikujemy się z Państwem, z którego wysyłamy Państwu dokumenty, kwitujemy wadium do aukcji, zaliczki oraz zadatki, to tylko: DOBRE@AUTAZESZWAJCARII.PL - proszę o zwrócenie na to uwagi!!!


WSZELKIE PRAWA DO TREŚCI, FORMY GRAFICZNEJ I STYLU STRONY SĄ Z A S T R Z E Ż O N E

© Auta ze Szwajcarii.pl